X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دوشنبه 3 شهریور‌ماه سال 1382
به نظر من یک کلاس خوب یک فیلم خوب یک دوست خوب یک ادم خوب و..... ادمیه که من ازش چیز یاد بگیرم یعنی در حقیقت منو وادار به فکر کردن بکنه و این فکر کردن یک تغییری در من ایجاد کنه که باعث رشدم بشه البته ایجاد تغییر دیگه دست خودمه یعنی اگر بعد از فکر کردن تغییری در من ایجاد نشه دیگه تقصیری متوجه اون انگیزه اولیه نیست واین کمکاریه منه!
و من واقعا انسان خوشبختی هستم چرا که در صحنه زندگی من همیشه ادمهایی بودند که واقعا ازشون چیز یاد گرفتم حالا بماند که چقدر تنبلی کردم و چقدر از زیر فکر کردن در رفتم و چقدر چیز اساسی را مورد غفلت قرار دادم.
ولی از طرف دیگه همین دیدگاه باعث شده که تنها باشم اگر چه سعی می کنم به همه چیز از زاویه ای دیگه نگاه کنم ولی توقعم از ادمهای اطرافم خیلی بالا رفته اوایل حرفی برای گفتن نداشتم و کم کم از دست ادمها یی که فکر و ذکرشون اخرین مدل موی فلانی و چشم چپ اون یکی بود و در اخر با چند تا جک سکسی سر و ته باهم بودن را بهم می اوردند خسته شدم و کار زیاد بهانه ای شد برای کناره گیری در صورتی که اگر می خواستم می تونستم وقتم را جور کنم ولی و اینجوری شد که کم کم همه رفتند و من با نیاز در جمع بودن تنها ماندم .
دلم ادمهایی را می خواد که هم بشه باهاشون بحث کرد هم بشه مهمونی رفت هم بشه گوشه پارک نشست و مزخرف گفت. البته ارزو بر جوانان عیب نیست!!!!!!!!!!!!!
من نمی فهمم چه عیبی داره وقتی دور هم جمع می شیم یک سوال مطرح بشه هر کسی نظر خودشو بگه بعدشم تازه این خیلی بهتر از قیبت یا نشخوار مسایل سیاسی القایی حالا اگر تو بحث سیاسی نظر خودشونو بگن باز خوبه ولی امروزه هر کسی اینه یک کانال ماهواره است.
یادم باشه دفعه بعد راجع به یکی از روشهای محک شخصیت افراد بگم که برای من ثابت شده .!!!!!!!!!
راستی به سلامتی پروژه ام را کنفرانس دادم و بار این 6 ماه را زمین گذاشتم.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد